REPERTUAR MUZYCZNY

REPERTUAR MUZYCZNY

SZALONE LATA 60

Szalone lata 60-te są nieodzownym elementem każdej tanecznej imprezy dla uczestników w każdym wieku. Będąc DJ-em (prezenterem muzycznym) często proponuję organizatorom wdrożenie elementu (konwencji) lat 60-tych co w następstwie skutkuje pewnym sukcesem danej imprezy. Żeby impreza nabrała jeszcze większego smaku propozycja przebrania się za daną postać z tamtych lat (Elvis Preasley, Merlin Monroe czy the Beatles) jest z pewnością trafionym pomysłem.

Lata 60-te to przede wszystkim Rock’n’Roll ale i cała gama świetnych, szalonych utworów, które to na stałe wpisały się do kanonu muzyki rozrywkowej.

Pomimo upływu wielu lat i nowych propozycji muzycznych współcześni wykonawcy XXI wieku chętnie sięgają po utwory z lat 60-tych, aranżując je według dzisiejszych potrzeb i standardów. Tony minionych lat 60-tych brzmią dziś szczerze i oryginalnie w porównaniu z komputerowo sprasowaną muzyką dzisiejszych przebojów. Tamten okres miał nieprawdopodobną energię i był wyjątkowy gdzie bawiono się po to aby było weselej. Ten okres podoba się, bo ludzie myślą, że był beztroski.
Jako DJ przedstawiam kilka propozycji zagranicznych i polskich wykonawców:

Zagraniczni:
Elvis Preasley, Cliff Richard, Paul Anka, Bob Dylan, The Beatles, Louis Amstrong, Chuck Berry, Chubby Checker, The Rollin Stones, Jerry Lee Lewis, Roy Orbison, Bill Haley……

Polscy:
Czerwone Gitary, Irena Jarocka, Urszula Sipińska, Czesław Niemen, Mieczysław Fogg, Jerzy Połomski, Trubadurzy, Anna German, Skaldowie…

CIEKAWOSTKI MUZYCZNE

CIEKAWOSTKI MUZYCZNE

PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

DJ WROCŁAW: CIEKAWOSTKI MUZYCZNE

Postanowiłem na mojej stronie przekazać Państwu trochę ciekawostek ze świata muzycznego począwszy od lat 60-tych do współczesnych:

Czy wiecie że…

  1. Noel Gallagher, Gary Moore i Mark Knopfler pisali lewą ręką ale grali na gitarze jak praworęczni. Chris Martin (Coldplay) rysuje i gra na gitarze jak praworęczny ale pisze jak leworęczny. No i najsłynniejszy leworęczny gitarzysta Jimi Hendrix pisał prawą ręką.
  2. Członkowie zespołu Village People (od YMCA) pochodzą w sumie z ogłoszenia w prasie, które brzmiało: Potrzebne typy “macho” – koniecznie z wąsem…
  3. Michael Jackson spędził trzy tygodnie nad linią basową do Billie Jean, a utwór ten wymyślił jadąc samochodem.
  4. Mc Hammer wydał od swojego pierwszego albumu Please Hammer Don’t Hurt’em na którym znalazł się mega hit „U Can’t Touch This” aż 9 albumów. Ostatni pochodzi z 2006 roku.
  5. Melanie Thorton znana z grupy La Bouche zginęła 24 listopada 2001r. w katastrofie lotniczej w okolicach Zurychu.
  6. Orkiestra w Monaco jest liczniejsza niż ich armia.
  7. „Thriller” Michaela Jacksona sprzedał się w 100mln egzemplarzy.
  8. Jam Master Jay z grupy RUN DMC został zastrzelony 30 października 2002.

Przedstawiam kilku wybranych piosenkarzy i ich prawdziwe imiona i nazwiska:

  • FREDDIE MERCURY – Farrokh Bulsara
  • ELTON JOHN  –  Reginald Kenneth Dwight
  • STING  –  Gordon Sumner
  • BONO (U2) – Paul David Hewson
  • MADONNA – Louise Veronica Ciccone
  • GEORGE MICHAEL – Georgios Kyriacos Panayiotou
  • ICE-T – Tracy Lauren Marrow
  • MARKY MARK – Mark Wahlberg
  • THOMAS ANDERS – Bernd Weidung
  • SHAKIN’ STEVENS – Michael Barratt
 1. Fryderyk Chopin dał w swoim życiu tylko 30 publicznych koncertów.
 2. Włoski kompozytor Antonio Vivaldi (1675-1741) był księdzem. Z powodu rudych włosów nazywano go Czerwonym księdzem. Sprawy muzyczne interesowały go bardziej niż kościelne. Gdy podczas nabożeństwa wpadł mu do głowy jakiś temat muzyczny, przerywał obrządek, zakasywał sutannę i szedł do zakrystii, by sobie ten temat zapisać. Plotka głosi, że za takie praktyki władze kościelne odebrały mu dyscyplinarnie na pewien czas prawo odprawiania mszy.
 3. Prince grał na 27 różnych instrumentach do swojego debiutanckiego albumu “For You”.
 4. B.B. King nazwał swoją gitarę „Lucille” po tym, jak był świadkiem bójki o kobietę o tym imieniu w barze w miejscowości Twist w stanie Arkansas.
 5. Modern Talking zakończyli działalność w 2003 roku albumem The Final Album na którym znalazły się wszystkie single wydane przez grupę.

WIECZÓR POLSKI

WIECZÓR POLSKI

PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

Wieczory Polskie to doskonała okazja, aby Państwa goście mogli poznać i podziwiać naszą narodową kulturę.
Firma Dee Jay PM z prezenterem muzycznym proponuje nową jakość impresariatu artystycznego w klimatach polskich tradycji i transformacji.
Współpracujemy tylko i wyłącznie z profesjonalnymi wykonawcami z polski z dziedziny kultury i sztuki, dzięki czemu realizowane nas projekty cechuje najwyższy poziom wykonawczy.
W swojej ofercie posiadamy bogaty program artystyczny z udziałem artystów grupy folklorystycznej a także artystów sztuki współczesnej i najlepszą muzykę polską z efektami świateł do zabaw tanecznych i interaktywnych.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty – Wieczoru Polskiego, jako doskonałej okazji do autentycznej, dobrej zabawy z niezapomnianymi wrażeniami zarówno turystów zagranicznych jak i polskich.

O MNIE

O MNIE

PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

O MNIE

Witam Państwa!

Nazywam się Paweł Mróz (DJ PM). Już przeszło dekadę z dużym powodzeniem zajmuję się przygotowaniem oprawy muzycznej imprez typu: wesela, bale, studniówki, festyny, dancingi, sylwestry, eventy, spotkania rodzinne, firmowe, młodzieżowe, bankietyi inne na obszarze całego Kraju.

Sprawdzam się jako prezenter muzyczny (DJ), konferansjerczy wodzirej. Serwuję muzykę, przy której tańcząc, rozgrzejecie parkiet do czerwoności. Profesjonalny sprzęt (DJ) nagłaśniający i oświetleniowy gwarantuje świetną zabawę do białego rana. Uwzględniając sugestie klientów, preferuję różnorodność stylów muzycznych: od hitów lat 60-tych po współczesne przeboje, od utworów z młodości dziadków i rodziców po piosenki z najnowszych list przebojów. Bogaty repertuar polski i zagraniczny oraz niejednorodność gatunkowa (disco, pop, r’n’b, rock&roll, soul, fanky czy reggae) to gwarancja dobrej zabawy, której długo nie zapomnicie!

Muzyka i taniec są wyjątkowymi środkami ekspresji. Namawiam do sprawdzenia tej opinii na spotkaniach organizowanych przeze mnie.

Czekam na kontakt i pozdrawiam!