PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

DJ WROCŁAW – DJ PM Karnawał

Karnawał już za nami. Dwa pełne miesiące przeróżnych imprez prowadzonych przez DJ PM z pełnym sukcesem można uznać za zakończone.  Świetna atmosfera towarzyszyła na wszystkich imprezach od przeprowadzonych urodzin, imprez firmowych, wesel aż po zabawy karnawałowe.

Czym tak naprawdę jest karnawał?

Karnawał to przede wszystkim okres balów i zabaw. Jego rozpoczęcie oficjalnie następuje w dniu Trzech Króli czyli 6 stycznia, jednak wiele osób uważa za datę jego rozpoczęcia Nowy Rok. Koniec karnawału jest jednak o wiele bardziej jednoznaczny i wypada w Środę Popielcową. Oczywiście rozpatrując w ten sposób samo istnienie karnawału równie dobrze można powiedzieć, że jest on przejawem szampańskiej zabawy przed okresem Wielkiego Postu, który poprzedzają Święta Wielkiej Nocy.

Zabawy karnawałowe zawsze są huczne, radosne i  pełne niespodzianek. Przyjęcie konwencji przebieranego karnawału np. w stylu lat 80-tych, postaci filmowych bądź dowolność w strojach to gwarantowany sukces i niezapomniane wrażenia. Odpowiedni dobór muzyki przez DJ-a sprawia iż szaleństwo parkietowe rozgrzewa się do czerwoności, a hity tj. Bałkanica, Byłaś dla mnie wszystkim, My Słowianie czy Happy pozostają w pamięci i w wspomnieniach przez cały rok.