PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

O MNIE

Witam Państwa!

Nazywam się Paweł Mróz (DJ PM). Już przeszło dekadę z dużym powodzeniem zajmuję się przygotowaniem oprawy muzycznej imprez typu: wesela, bale, studniówki, festyny, dancingi, sylwestry, eventy, spotkania rodzinne, firmowe, młodzieżowe, bankietyi inne na obszarze całego Kraju.

Sprawdzam się jako prezenter muzyczny (DJ), konferansjerczy wodzirej. Serwuję muzykę, przy której tańcząc, rozgrzejecie parkiet do czerwoności. Profesjonalny sprzęt (DJ) nagłaśniający i oświetleniowy gwarantuje świetną zabawę do białego rana. Uwzględniając sugestie klientów, preferuję różnorodność stylów muzycznych: od hitów lat 60-tych po współczesne przeboje, od utworów z młodości dziadków i rodziców po piosenki z najnowszych list przebojów. Bogaty repertuar polski i zagraniczny oraz niejednorodność gatunkowa (disco, pop, r’n’b, rock&roll, soul, fanky czy reggae) to gwarancja dobrej zabawy, której długo nie zapomnicie!

Muzyka i taniec są wyjątkowymi środkami ekspresji. Namawiam do sprawdzenia tej opinii na spotkaniach organizowanych przeze mnie.

Czekam na kontakt i pozdrawiam!