Zwariowane lata 70

Zajmując się od ponad 10 lat prowadzeniem imprez o rożnej tematyce jako Prezenter – DJ polecam niepowtarzalną zabawę w stylu lat 70-tych, nazywanych często różowymi, a także zwariowanymi latami. Niepowtarzalny styl muzyki i sposób ubierania (spodnie dzwony i wielkie kołnierzyki…) już na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich którzy otarli się o tamte lata.

Wcielając się w postacie tamtych lat warto pamiętać o niepowtarzalnych kolorowych ubiorach mających oczywiście w sobie mieszankę seksapilu oraz elegancji. Niesamowity klimat filmów z tamtego okresu wspomina się z wielką nostalgią i zawsze chętnie powraca się z sentymentem do kultowych projekcji: tj. Wejście smoka z Bruce’m Lee czy Ojca chrzestnego z Marlon’em Brando. Niezwykły klimat niezwykłych czasów…

Lata 70-te to dynamiczny rozwój hard rocka, rocka progresywnego oraz muzyki disco. Najbardziej wyrazistymi zespołami tamtych lat disco-pop była oczywiście niepowtarzalna Abba oraz Boney M. z których to z pewnością można brać wzorce mody na przebieraną zabawę. Nie można również zapomnieć o nieśmiertelnym Quuen czy Bee Gees. Polecam niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju wrażenia w stylu zwariowanych lat 70-tych.
Zagraniczne:
Abba, Smokie, John Lennon, Bee Gees, Tom Jones, Bob Marley, Queen, The Village People, Genesis, Stevie Wonder…

Polskie:
Krzysztof Krawczyk, Happy End, Eleni, Halina Kunicka, Budka Suflera, Violetta Villas…