PREZENTER  MUZYCZNY  KONFERANSJER  WODZIREJ  DJ WROCŁAW  WESELA DANCINGI  BANKIETY  DJ NA WESELE

IMPREZA FIRMOWA HASTA & HASTA LA VISTA

Od niemal 5 lat jako DJ, Wodzirej, DJ na wesele, a także Prezenter Muzyczny mam zaszczyt prowadzić wszystkie wydarzenia dla firmy Hasta oraz Hasta La Vista.
Firma organizuje wiele imprez związanych ze swoją działalnością. Cyklicznie odbywają się targi branżowe oraz serie zawodów w squasha po których dla klientów lub zawodników organizowane są koncerty, pokazy no i oczywiście bankiety lub jak to woli „imprezy taneczne” 😉
Jako DJ na imprezy firmowe dobieram repertuar muzyczny pod bawiących się w różnym przedziale wiekowym gości.
Każda z imprez jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Na każdej imprezie składam inny blok muzyczny adekwatnie pod bawiących się uczestników.
Lubię jako DJ sięgać nieco głębiej do walizki z płytami i ujawniać prawdziwe perełki, które większość z nasz pamięta.
W październiku 2017r. Hasta obchodziła swoje 25 lecie. Jak zwykle nie zabrakło atrakcji, gościliśmy Ireneusza Krosny, występ cheerleaderek (występowały przed meczem M. Gortata w USA), oraz muzyczna niespodzianka prawdziwego mistrza gry na akordeonie Mariusza Ambrożuka (gościnnie występuje w grupie Piersi).
Znalazło się również miejsce i czas dla mnie z czego bardzo się cieszę.
Rozgrzana już po występach 350 osobowa publiczność jako DJ, wodzirej przejąłem i wprowadziłem na parkiet. Miałem przyjemność prezentować to co uwielbiam najbardziej, czyli cały przekrój muzyczny w którym znalazły się gorące rytmy oraz niezapomniane klasyki.

Dziękuję prezesowi Panu Zenonowi za zaufanie i zaproszenie na takie wspaniałe wydarzenie.